Rentor racing
Partr
Škoda 130 RS
Opel ADAM Cup
Fabia Rally2 evo

Novinky

XVII. RENTOR - PARTR Rally Vsetín 2021

07. 09. 2021 • 12:55:17


Vítězi XVII. ročníku RENTOR - PARTR Rally Vsetín 2021 se stala posádka Adam Březík - Ondřej Krajča na voze Škoda Fabia R5. Soutěžní dvojice Samohýl Škoda Teamu se dostala do čela po RZ4, ve které chyboval jejich nejvážnější konkurent Dominik Stříteský.
Na stupních vítězů je doplnili Roman Odložilík s Martinem Turečkem a Miroslav Jakeš s Petrem Machů (obě Škoda Fabia Rally2 Evo / R5).


   

Ohlasy nejrychlejších jezdců RENTOR - PARTR Rally Vsetín 2021

Adam Březík (1. místo): "Ze závodu máme jen ty nejkrásnější dojmy. Užili jsme si krásnou sobotu zakončenou vítězstvím, takže jsme absolutně spokojeni. Od začátku sprintu jsme nasadili s Dominikem vyšší tempo než ostatní, díky tomu jsme soupeřům odskočili. Škoda jen, že Dominik udělal jezdeckou chybu a nemohli jsme svézt souboj až do poslední rychlostní zkoušky. Jistě by to byla krásná třešnička na dortu celého rallysprintu.“


Roman Odložilík (2. místo): "J
sem velice spokojený, nejenom díky výsledku. Byl to jeden z nejpěknějších závodů, co jsem na Valašsku jel a velký podíl na tom mělo i krásné podzimní počasí. Snažil jsem se s klukama držet tempo, ale občas z toho vyplynula nějaká malá chybička. Adam i Dominik jsou mladí a draví jezdci, kteří mají pud sebezáchovy jinde než já a já bych je již neměl porážet. Oba jeli velice pěkně."


Miroslav Jakeš (3. místo): "V
 dopolední sekci jsme měli problém s brzdama, které nefungovaly podle mých představ. Dvakrát jsem nedobrzdil do retardérů, musel se otáčet a ztratil spoustu času. Tím nám kluci dost odskočili a na sprintu je každá chybička hodně znát. Pro nás byl vsetínský sprint hlavně testem před blížícím se Krumlovem. Závod byl jinak i díky počasí moc pěkný."

Jaromír Tarabus (vítěz RSS): "S výsledkem jsme samozřejmě spokojeni. Začátek nebyl úplně ideální, měli jsme rušivý problém v podobě uvolněného kablíku od intercomu. I díky tomu a ztrátě pozornosti jsem trefil antikat. Naštěstí jsme neměli defekt, ale zničili jen ráfek, takže po první erzetě jsme museli přezouvat. Druhá runda rychlostních zkoušek již byla bez problémů, výsledek je slušný, jsme spokojeni."


(zdroj: Miroslav Vebr)


Online oficiální vývěska RENTOR - PARTR Rally Vsetín 2021Počasí na Valašsku

Webkamera
startovní rampa

Video